Ç’TË PELQEN TE ERMALI QE E MBAN? ÇMENDET AMI I PERGJIGJET ALBËRIE HADËRGJONAJT, “SHIKO VETEN TËNDE MOJ K…(VIDEO)

Tjera

Ç’të pelqen te Ermali qe e mban? Çmendet Ami i pergjigjet Albërie Hadërgjonajt, “Shiko veten tënde moj k…(VIDEO)

E ftuar në “Xing me Ermalin”, Ami i është përgjigjur disa pyetjeve të bëra nga fansat, por mes tyre edhe këngëtares së njohur Albërie Hadërgjonaj. “Çfarë të pëlqen te Ermali që po e mban kaq gjatë?”, ishte pyetja e Albëries. Po Albëria ngaqë është vetë e ndarë nga burri, ja si ja kthen Ami shikoeni me nervozizem pergjigjen e saj.Per me teper binduni vet duke shtypur mbi rekl,a men me poshte dhe shiko vide,on

Ne vazhdim keni videon e lajmit.Per me teper binduni vet duke shtypur mbi rekl,a men me poshte dhe shiko vide,on

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *