52 vjeçarja reagon ndaj deklaratës së Loredanës: “Ajo nuk ka…”

Reperja, Loredana Zefi gjatë ditës së sotme mbajti një konferencë për media ku foli për akuzat që i janë bërë asaj nga një çift zviceran për mashtrim dhe vjedhje të pareve. Loredana në konferencë tha se paratë janë marrë por me dëshirën e çiftit zviceran. Rreth kësaj deklarate ka reaguar 52 vjeçarja Petra Z.. Për […]

Continue Reading

Oriola Marashi ka diçka për të thënë për Loredanën

Loredana dhe akuzat ndaj saj për zhvatje parash nga një çift zviceran është kthyer prej ditësh në një prej gjërave më të komentuara në mediat rozë dhe rrjetet sociale. Ditën e sotme Loredana doli para mediave në një deklaratë zyrtare duke mohuar të gjitha akuzat e ngritura ndaj saj dhe për të qartësuar situatën relae […]

Continue Reading

Ju jeni arsyeja pse u largova nga Kosova,Morena Taraku befason me vendimin e saj.. (Video)

Morena Taraku është një nga vajzat më të komentuara të showbiz-t shqiptar dhe shumë herë dhe për shkak të jetës së saj personale. Pas gjithë lajmeve për këngëtaren, duket se ajo ka vendosur të reagojë me anë të një ‘Instastory’, ku ka shkruar: “Jeni kot, Jalal është si vëllai im, ne kemi vetëm një këngë […]

Continue Reading

Shesin mend nëpër foto dhe video,kur motrat Vjollca i marrin borxh njëra-tjetrës.. (Video)

Luana dhe Marina Vjollca janë dy motrat bukuroshe të cilat kanë një numër të madh ndjekësish e janë të preferuara nga publiku shqiptar. Edhe në Instagram ato gëzojnë rreth 1 milionë ndjekës të cilët i “shpërblejnë” herë pas here me foto seksi. Por me një vëzhgim të thjesht në profilin e tyre, AlpeNews.al vë re […]

Continue Reading

Rrëfehet Bleona-” Ky kryeminister me ftoi në zyre, e hapi shampanjën dhe…” (Video)

Prej kohësh Bleona ka bërë të ditur se po shkruan një libër autobiografik i cili pritet ta trondisë politikën pasi në të këngëtarja do përmendë me emra konkret politikanët apo njerëz të famshëm që e kanë ngacmuar, i kanë propozuar etj.Libri është e sigurt që do shkaktojë shumë reagime, por para publikimit të tij, Ermal […]

Continue Reading

Leonora nuk është ‘normal’, kjo foto e saj do të iu çmend

Leonora nuk është ‘normal’, kjo foto e saj do të iu çmend Këngëtarja e njohur Leonora Jakupi është ndër personat më të dashura për publikun tonë,ne vazhdim duke shtipur relama dhe shiko video…… Ajo pos për këngët e saj, shquhet edhe për elegancën në ?do paraqitje.Ajo është aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga […]

Continue Reading

Me mjekër të gjatë dhe aspak simpatik, ky është i dashuri i Azrës 17 vite më i madh se ajo

Ajo u bë e njohur me rolin e saj të Hazalit, në serialin Fate të Kryqëzuara Alina Boz dhe partneri i saj Mithat Can Ozer, janë fotografuar mbrëmjen e kaluar në një nga klubet me të njohura në Stamboll Çifti, i cili ka bërë shumë bujë për shkak të diferencës së tyre në moshë (plot […]

Continue Reading

Me shumë siklet – Teuta Krasniqi e thotë emrin e mashkullit të saj të parë që ka qen në shtrat!(VIDEO)

Me shumë siklet – Teuta Krasniqi e thotë emrin e mashkullit të saj të parë që ka qen në shtrat!(VIDEO) ktorja Teuta Krasniqi së fundi ishte e ftuar në emisionin ‘NIN’.Në rubrikën ‘Haje ose thuaje’ ajo u pyet disa pyetje interesante.Por pyetja e cila mori gjithë vëmendjen gjatë intervistës ishte ‘Thuaje emrin e të dashurit […]

Continue Reading

Vetëm në sytjena, Kejvina Kthella nxitë imagjinatën!

Në llogarinë personale në ‘Instagram’ të modeles, Kejvina Kthella nuk mungojnë asnjëherë imazhet provokuese. Biondina seksi ka realizuar një të tillë edhe së fundi të cilën e ndau me mijëra adhurues të saj në rrjetet sociale. E veshur vetëm në të brendshme, Kejvina nuk la vend për imagjinatë duke shfaqur gjoksin seksi dhe tatuazhin që […]

Continue Reading

Në festival me fustan transparent, Ledina tregon ç’i tha i shoqi

Ledina Çelo, e cila ishte mbrëmjen e djeshme e ftuar në emisionin “Xing me Ermalin”, foli ndër të tjera edhe për fustanin e tejdukshëm që tërhoqi mjaft kritika tre vite më parë, kur prezantoi Festivalin e Këngës. Ledina tregoi se për festivalin nuk u bë një provë gjenerale dhe se ajo nuk ishte në dijeni […]

Continue Reading