52 vjeçarja reagon ndaj deklaratës së Loredanës: “Ajo nuk ka…”

Showbiz

Reperja, Loredana Zefi gjatë ditës së sotme mbajti një konferencë për media ku foli për akuzat që i janë bërë asaj nga një çift zviceran për mashtrim dhe vjedhje të pareve.

Loredana në konferencë tha se paratë janë marrë por me dëshirën e çiftit zviceran.

Rreth kësaj deklarate ka reaguar 52 vjeçarja Petra Z.. Për ’20 Minuten’ , ajo u shprehë se reperja nuk ka njerzillëk.

“Është mirë kur ajo është në rregull me paratë e mia. Unë jam në qiell.Kur e pashë të qeshurën superiore të Loredanas, nuk mund t’a shikoja më shumë. Ajo nuk ka njerzillëk. Paratë nuk ishin aspak në mënyrë vullnetare.”, u shprehë 52 vjeçarja.

Petra Z ishte e habitur se si gjyqësori i kishte lejuar reperes të udhëtonte jashtë vendit. Ajo shpreson tani që çifti do të kthehet në Zvicër dhe se do të kthehen paratë e tyre.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *